Mirë se vini në Chenghua

Për të siguruar standardet më të larta të cilësisë, ne operojmë tre dhoma pastrimi me makineri plotësisht të automatizuara.

PSE NA ZGJODHET NE

Le të punojmë së bashku për të krijuar një të ardhme më të mirë ku zgjidhjet më të mira të paketimit në klasë të plotësojnë kërkesat e një tregu me zhvillim të shpejtë.

 • Angazhimi ynë për kënaqësinë e klientit dhe standardet e përsosmërisë së prodhimit na ka fituar një reputacion mbarëbotëror si një furnizues i besuar.

  SIGURIMI I CILËSISË

  Angazhimi ynë për kënaqësinë e klientit dhe standardet e përsosmërisë së prodhimit na ka fituar një reputacion mbarëbotëror si një furnizues i besuar.

 • Mbështetje urgjente orderdailv prodhimit 10000000 copë.

  DORËZIM I SHPEJTË

  Mbështetje urgjente orderdailv prodhimit 10000000 copë.

 • ISO FDA SGS ROSH QS.

  Certifikatë profesionale

  ISO FDA SGS ROSH QS.

Popullore

Produktet tona

Ju mirëpresim të vizitoni fabrikën tonë dhe të shihni vetë operacionet tona.

Të specializuara në prodhimin e qeseve të paketimit, produktet tona eksportohen në pjesë të ndryshme të botës.

kush jemi ne

Dongguan Chenghua Industrial Co., Ltd. është një prodhues i themeluar me më shumë se 10 vjet përvojë në Kërkim dhe Zhvillim dhe shitje të produkteve të paketimit.Kompania jonë ndodhet në qytetin Dongguan afër Guangzhou, duke mbuluar një sipërfaqe prej 10,000 metrash katrorë.Për të siguruar standardet më të larta të cilësisë, ne operojmë tre dhoma pastrimi me makineri plotësisht të automatizuara.

 • rreth
 • markë01 (2)
 • markë02 (2)
 • marka03 (1)
 • marka04 (1)
 • markë05
 • marka03 (2)