Добредојдовте во Ченгхуа

За да обезбедиме највисоки стандарди за квалитет, работиме со три простории за чистење со целосно автоматизирана машина.

ЗОШТО ДА ОДБЕРЕТЕ НАС

Ајде да работиме заедно за да создадеме подобра иднина каде што најдобрите решенија за пакување во својата класа ги задоволуваат барањата на пазарот што брзо се развива.

 • Нашата посветеност на стандардите за задоволство на клиентите и извонредност во производството ни донесе светска репутација како доверлив добавувач.

  ОГАНУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТ

  Нашата посветеност на стандардите за задоволство на клиентите и извонредност во производството ни донесе светска репутација како доверлив добавувач.

 • Поддршка за итна нарачка dailv излез 10000000 парчиња.

  БРЗА ИСПОРАКА

  Поддршка за итна нарачка dailv излез 10000000 парчиња.

 • ISO FDA SGS ROSH QS.

  Професионален сертификат

  ISO FDA SGS ROSH QS.

Популарни

нашите производи

Ве поздравуваме да ја посетите нашата фабрика и да ги видите нашите операции сами.

Специјализирани за производство на кеси за пакување, нашите производи се извезуваат во различни делови на светот.

кои сме ние

Dongguan Chenghua Industrial Co., Ltd. е воспоставен производител со повеќе од 10 години искуство во истражување и развој и продажба на производи за пакување.Нашата компанија се наоѓа во градот Dongguan во близина на Гуангжу, на површина од 10.000 квадратни метри.За да обезбедиме највисоки стандарди за квалитет, работиме со три простории за чистење со целосно автоматизирана машина.

 • за
 • марка01 (2)
 • марка02 (2)
 • марка03 (1)
 • марка04 (1)
 • марка05
 • марка03 (2)